Milan Majerský
predseda Prešovského samosprávneho kraja

Rasťo je dynamický človek, ktorému záleží na mladých ľuďoch a rodine. Veľmi oceňujem, že sa už dlhé roky aktívne zapája do spoločenského a duchovného života, veľa sa rozpráva s ľuďmi a načúva im. Vážim si ho po ľudskej, aj profesionálnej stránke. Je to odborník, ktorý je otvorený pozitívnym zmenám. Má množstvo nápadov a vízií, ktoré sa mu dúfam podarí zrealizovať aj vďaka Vašej pomoci. Rasťo je človek, ktorý pred Vami nikdy nezatvorí dvere. Preto verím, že sa rozhodnete správne a svoj hlas odovzdáte 10. novembra práve Rasťovi.

Richard Vašečka
poslanec NRSR

Som rád, že v dnešnej dobe ešte existujú ľudia, ktorí sú ochotní zriecť sa svojho pohodlia a ponúknuť s čistým úmyslom svoje služby ľuďom. Sám viem, že to nie je jednoduché. Preto si veľmi cením Rasťovu odvahu a nasadenie, s ktorými ide do tohto úsilia. Rasťo svojim životom reprezentuje kresťanské hodnoty, ktoré sú základom dobrej a úspešnej politiky. Viem, že viera nie je pre neho iba nejakou pózou alebo folklórom, ale jeho úprimným vnútorným presvedčením, ktorého sa drží celý svoj život. Preto Rasťa Mráza osobne podporujem a odporúčam vám ho ako kvalitného kandidáta na primátora Trnavy.

Miroslav Mikolášik
europoslanec

Rasťo Mráz je jednou z osobností nastupujúcej generácie v KDH. Poznám ho ako schopného a rozvážneho človeka, ktorý vie formulovať a povedať svoj názor. Má za sebou už pekný životný príbeh, z ktorého čerpá skúsenosti, no zároveň rozumie aj moderným trendom, ktoré vie rozumne a dynamicky uplatniť vo svojich aktivitách. Som presvedčený, že Rasťo je veľmi dobre pripravený a schopný kandidát na primátora Trnavy a držím mu i celému jeho tímu vo voľbách palce.

Alojz Hlina
predseda KDH

Rastislav Mráz je predsedom okresného centra KDH v Trnave. Je stelesnením zmeny a zároveň kontinuity, o ktoré sa teraz v KDH snažíme aj na celonárodnej úrovni. Považujem ho za jedného z najtalentovanejších regionálnych politikov nastupujúcej generácie KDH. Som rád, že v jeho osobe majú Trnavčania kvalitného kandidáta na primátora.

Vladimír Butko
bývalý primátor Trnavy

Rasťa poznám už dlhé roky ako spoľahlivého, čestného a veľmi schopného človeka. V poslednom čase sme kolegovia v mestskom zastupiteľstve mesta Trnava a v zastupiteľstve samosprávneho kraja, kde patrí k najvýraznejším osobnostiam spomedzi poslancov. K problémom vždy pristupuje s veľkým prehľadom, racionálnosťou a kompetentnosťou.

Marek Michalčík
organizátor Národných pochodov za život

Rasťo Mráz si svojou vytrvalou prácou a kultivovaným vystupovaním vybudoval prirodzenú autoritu, akú má v Trnave málokto. Je po ľudskej a odbornej stránke kvalitne pripraveným kandidátom, ktorý je schopný viesť krajské mesto a kompetentne a v prospech spoločného dobra.