Frost-bot priblíži mladým kandidáta na primátora Rasťa Mráza

Frost-bot priblíži mladým kandidáta na primátora Rasťa Mráza

Mladí ľudia majú od dnes možnosť zistiť informácie o kandidátovi na primátora Trnavy Rasťovi Mrázovi a jeho programe aj prostredníctvom chatbota tzv. Frost-bota v aplikácii Messenger.    

Trnava, 23. 7. 2018 – Kandidát na primátora Trnavy Rasťo Mráz minulý mesiac predstavil svoj volebný program, ktorý sa venuje oblastiam dopravy, kvality života občanov a rozvoju mesta. Program je dostupný na stránke www.rastomraz.sk. Okrem webstránky sa odteraz môžu s programom a ďalšími informáciami o Mrázovi ľudia zoznámiť aj prostredníctvom chatbota. Frost-bot, je automatický chatovací nástroj v aplikácii Messenger profilu Rasťo Mráz – primátor pre Naše MesTTo.

Frost-bot prevedie diskutujúceho nielen programom, ale tiež prioritami, životopisom a nasmeruje ho na ďalšie informácie. Diskutujúci má tiež možnosť položiť otázku, na ktorú mu ale už odpovie priamo Rasťo Mráz a nie Frost-bot.

„Množstvo mladých ľudí dnes už nechodí na klasické webstránky, ale omnoho viac času trávia na sociálnych sieťach. Chceli sme im týmto spôsobom vyjsť v ústrety a priblížiť im náš program v prostredí, na ktoré sú zvyknutí a ktoré používajú denne. Som presvedčený, že mladých môžu zaujať témy ako podpora pracovných miest s vyššou pridanou hodnotou, niektoré opatrenia v oblasti mobility či opatrenia pre voľný čas a oddych. Pre budúcnosť mesta sú mladí veľmi dôležití, čo priamo i nepriamo zohľadňujeme aj v našom programe ,“ – povedal k téme Mráz.

Link na Frost-bota